Dolphin Beach 3* :: Possidi
OPIS HOTELA
LOKACIJA: Xenios Dolphin Beach je manji hotel apartmanskog tipa na zapadnoj strani poluostrva Kasandra,odmah pored mesta Posidi. Okružen zelenilom i borovom šumom s jedne strane beličastim peskom i plavim morem s druge, idealno je mesto za porodice sa decom.
SADRŽAJ: bar, dečiji zabavni park, igraonica, internet kafe, mini market, otvoreni bazen, parking, recepcija, restoran, servis za pranje rublja…
USLUGA: Usluga u hotelu je polupansion (na bazi švedskog stola, samoposluživanje), uz mogućnost doplate all inclusive usluge.
SOBE: Sve sobe su opremljene fenom za kosu, mini barom, radiom, sefom, SAT TV i imaju terasu i kupatilo sa tuš kabinom.
Standardna soba pogled bašta predviđene za 2-3 osobe (francuski ležaj ili dva odvojena kreveta i pomoćni ležaj).
Standardna soba pogled more predviđene za 2-3 osobe (francuski ležaj ili dva odvojena kreveta i pomoćni ležaj).
Superior soba pogled bašta nalaze se u prizemlju ili na spratu. Predviđene za 2-4 osobe (francuski ležaj ili dva odvojena kreveta i sofa).
Superior soba bočni pogled more nalaze se u prizemlju ili na spratu. Predviđene za 2-4 osobe (francuski ležaj ili dva odvojena kreveta i sofa).
Family soba pogled bašta Oko 30 m2, nalaze se u prizemlju. Imaju odvojenu spavaću sobu (francuski ležaj ili dva odvojena kreveta) i dnevnu sobu (sofe), predviđene za 2-5 osoba.
Family soba pogled more Oko 30 m2, nalaze se u prizemlju ili na spratu. Imaju odvojenu spavaću sobu (francuski ležaj ili dva odvojena kreveta) i dnevnu sobu (sofa), predviđene za 2-5 osoba.
https://montesol.rs/letovanje-gr%C4%8Dka-hoteli-2020/kassandra/dolphin-beach-3.html#sigFreeIdce43d8baba
TIP SMEŠTAJA |
MAX OSOBA |
USLUGA | MIN. BORAVKA |
TERMINI | ||||
19.06.-09.07. | 10.07.-23.07. | 24.07.-16.08. | 17.08.-30.08. | 31.08.-20.09. | ||||
1/2-3 soba pogled bašta
|
2-3
|
HB
|
5
|
54 | 67 | 74 | 67 | 51 |
1/2-3 soba pogled more
|
2-3
|
HB
|
5
|
59 | 72 | 82 | 72 | 56 |
Suoperior 1/2 soba pogled bašta
|
2-4
|
HB
|
5
|
61 | 76 | 83 | 76 | 57 |
Superior 1/2 soba bočni pogled more
|
2-4
|
HB
|
5
|
64 | 79 | 88 | 79 | 60 |
Family soba (jedna spav.soba) pogl.bašta
|
2-5
|
HB
|
5
|
70 | 86 | 94 | 86 | 64 |
Family soba pogl.more
|
2-5
|
HB
|
5
|
76 | 92 | 101 | 92 | 71 |
U 1/2 sobama treća odrasla osoba ima 60% popusta, jedno dete do 13.99 god. gratis. U superior sobama treća odrasla osoba ima 60% popusta, prvo dete do 13,99 gratis a drugo dete od 2-13,99 god. ima 80% popusta. U Family sobama treća i četvrta osoba imaju 60% popusta, prvo dete do 13,99 gratis, drugo dete od 2-13,99 ima 80% popusta, treće dete od 2-13,99 ima 80% popusta. |
||||||||
Za rezervacije i uplatu 50% do 31.12. – 30% popusta, do 31.01.2020 – 20% popusta, do 29.02. – 10% popusta. |
Cenovnik br.1.1.od 31.01.2020.
Cene u tabeli izražene su po osobi po danu, osim kada je navedeno da je cena po smeštajnoj jedinici.
PP (HB)– polupansion, ND (BB) – noćenje sa doručkom AI-sve uključeno
OPŠTI USLOVI ZA SVE HOTELE
Za sve hotele min. boravka je 5 dana.Cene iz tabela ne važe u periodu Uskrsa.
Potvrda rezervacije hotela dobija se najčešće odmah ili najkasnije u roku 48 sati po uplati.
ARANŽMAN OBUHVATA: smeštaj u izabranom hotelu na bazi uplaćenog broja noćenja i izabrane hotelske usluge,
ARANŽMAN NE OBUHVATA: individualne troškove, fakultativne izlete, putno zdravstveno osiguranje, boravišnu taksu
PROGRAM ZA SOPSTVENI PREVOZ Putnici preuzimaju vaučer u agenciji 10 dana pre puta. Po dolasku u letovalište, javljaju se direktno u hotel. Smeštaj u sobe prvog dana boravka od 14.00h. Boravak u hotelu. Napuštanje soba poslednjeg dana u 9.00 h ili prema kućnom redu hotela.
USLOVI PLAĆANJA:
1. Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednosti po zvaničnom srednjem kursu NBS na dan uplate
2. ODLOŽENO PLAĆANJE: akontacija od 30% plaća se prilikom rezervacije, još 20% plaća se 21 dana pre puta, a preostalih 50% u ratama do 15. novembra s tim što se čekovi gradjana deponuju 20 dana pre puta.
3.KREDIT BANKE: na 12, 18, 24 meseca. Na osnovu fakture koju putnik dobije od agencije, putnik ugovara kredit kod banke, a ona prenosi uplatu agenciji. Poslovne banke: Komercijalna banka i Direktna banka. Napomena: potvrdu da je kredit odobren, korisnik usluga mora pokazati na prodajnom mestu u roku od 3 dana od izdavanja fakture od strane Agencije, u protivnom rezervacija će biti stornirana.
4.KREDITNE I DEBITNE KARTICE: Za plaćanje se mogu koristiti kreditne kartice (banke će omogućiti plaćanje na rate putem pojedinih kreditnih kartica), sve vrste VISA KARTICA, DINA CARD,MASTER, MAESTRO. Cena aranžmana je na dan uplate u dinarskoj protivvrednosti.
5. ADMINISTRATIVNA ZABRANA: aranžman je plativ i putem administrativne zabrane u više mesečnih rata prema uslovima iz ugovora izmedju firme u kojoj je radnik stalno zaposlen i naše agencije.
6. Kreditnim karticama Komercijalne banke moguće je plaćanje u 3 ili 6 rata bez kamate, osim za “first i last minute“ ponude.
7. Uslovi plaćanja za RANE REZERVACIJE navedeni su u cenovniku za svaki hotel pojedinačno.
NAPOMENE
Boravišna taksa nije uključena u cenu.
Iznos boravišne takse: Hoteli 5* - 4 eur po sobi po noći; Hoteli 4* - 3 eur po sobi po noći; Hoteli 3* - 1,50 eur po sobi po noći; Hoteli 1 i 2* - 0.50 eur po sobi po noći
Menjanje rezervacije hotela naplacuje se 5 eur u dinarskoj protivvrednosti.
Navedeni popusti za treću, četvrtu ... osobu i decu važe samo u pratnji dve odrasle (punoplative) osobe.
Oznaka kategorije hotela u programu putovanja je zvanično utvrdjena i važeća na dan zaključenja ugovora izmedju organizatora putovanja i ino partnera.
U slučaju prebukiranosti hotela, Organizator ima pravo da putniku ponudi alternativni smeštaj najkasnije 5 dana od početka putovanja.
Aranžmani po ovom cenovniku su individualni.
Putnici se sami javljaju na recepciju i smeštaju u hotel, na osnovu uputstva za sopstveni prevoz
Broj telefona predstavnika će biti dostupan u momentu izdavanja vaučera, a najkasnije 5 dana pre ugovorenog putovanja. Ukoliko putnik preuzme vaučer na kojem ne piše broj telefona predstavnika, dužan je pozvati agenciju najkasnije 5 dana pre ugovorenog putovanja.
AUTOBUSKI I AVIO PREVOZ
Putnici mogu da koriste autobuski prevoz u organizaciji naše agencije za usputne hotele, pri čemu moraju da izaberu termine prema našim polascima za apartmanske grupe.
O terminima i uslovima za avio prevoz putnici se mogu informisati u agenciji.
Opise hotela putnik može dobiti u agenciji u vidu kataloga ili pogledati na našem web sajtu
Uz ovaj cenovnik važe Opšti uslovi putovanja agencije “Montesol travel “
Agencija poseduje polisu osiguranja od isolventnosti i radi nadoknade štete Triglav osiguranja ADO na 350 000 eur , broj polise 470000040755.